Karrier

Legyen a csapatunk tagja!

Érdeklődés esetén küldje el életrajzát fényképpel és motivációs levéllel együtt az alábbi email címre: kariera@thermalpark.sk vagy érdeklődjön a 0917 766 112-es telefonszámon.

Szabad állások

  • Recepciós - Hotel Thermalpark***

    A munkavégzés helye: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda (THERMALPARK DS Rt., Bősi út 237/38, 929 01 Dunaszerdahely) Munkavégzés kezdete: ASAP A munkaviszony típusa: fő állás Felajánlott fizetés: 1000 EUR BTT Főbb feladatok:

    • szálloda vendégek nyilvántartásba vétele (check in/out)
    • számlázás
    • pénztárgép kezelése
    • vendégek tájekoztatása a Thermalpark szolgáltatásairól (wellness szolgáltatások, hotel szolgáltatások, környékbeli programlehetőségek)
    • gondoskodás a recepció területének rendjéről és tisztaságáról
    • reklamációk intézése
    • napi 12 órás munkavégzésre való hajlandóság
    • éjjeles/nappalos műszakok
    Dolgozói juttatások:
    • stabil munkahely
    • kellemes környezet
    • ebéd lehetőség biztosítása
    • dolgozói kezdvezmények
    • vállalati rendezvények
    • iskolázások
    Nyelvtudás: Szlovák nyelv – anyanyelvi szint Magyar nyelv – haladó szint Angol nyelv – haladó szint Német nyelv – alap szint Iskolai végzettség: min. középfokú iskolai végzettség Számítógépes ismeretek: Microsoft Excel – haladó Microsoft Word – haladó Microsoft Outlook – haladó További feltételek:
    • kitűnő komunikációs képesség
    • kellemes megjelenés
    • felelősségteljes munkavégzés
    • vendégorientáltság

  • Szakács/-nő

    A munkavégzés helye: THERMALPARK DS Rt., Bősi út 237/38, 929 01 Dunaszerdahely

    Munkavégzés kezdete: ASAP

    A munkaviszony típusa: fő állás

    Felajánlott fizetés: 1300 EUR BTT

    Főbb feladatok:

    • ételek elkészítése
    • az étel elkészítési eljárások és az arra vonatkozó szabályok betartása
    • a higiéniai előírások betartása
    • gondoskodás a konyha rendjéről és tisztaságáról

    • kellemes kornyezet
    • étkezés biztosítása
    • dolgozói kedvezmények

    Iskolai végzettség: kozépfokú iskolai végzettség

    Nyelvtudás:

    magyar nyelv – haladó szint

    szlovák nyelv – haladó szint

    További feltételek:

    • 2 éves tapasztalat a gasztronómia terűletén szukséges
    • HACCP ismerete
    • rugalmasság, precizitás, felelősség

  • Technikus/Karbantartó

    Munkaidő: műszakos beosztás szerint

    Bér (bruttó): 1000 € – 1500 €

    Sikeres, dinamikusan fejlődő cégünkbe új munkatársakat keresünk karbantartó technikus pozícióra. Légy Te is a csapatunk tagja! Dolgozz kellemes, modern környezetben és használd ki a fürdő nyújtotta kiváló juttatási lehetőségeket!

    Munkatöltet:

    • a termálfürdő technológiai berendezéseinek üzemeltetése, felügyelete és karbantartása
    • működési vagy műszaki rendellenességek diagnosztizálása és elhárítása
    • vízgépészeti feladatok ellátása
    • egyéb apró karbantartási és javítási munkák

    Juttatások:

    • alkalmazotti étkeztetés
    • belépőjegyek és jelentős alkalmazotti kedvezmények
    • ingyenes parkolás
    • kiegészítő nyugdíjbiztosítás (III. pillér)
    • életbiztosítás
    • nyári és karácsonyi bónuszok
    • ajánlásért járó prémium
    • ledolgozott évek után járó juttatás
    • céges rendezvények
    • iskolázások és tréningek

  • Brigádmunka a Thermalparkban

    Szabad állások - brigád

  • Úszómester

    • a fürdőzők ellenőrzése és felügyelete
    • elsősegélynyújtás a látogatóknak
    • a szabályok betartásának felügyelete
    • a tisztaság és a rend fenntartása a fürdő területén

  • Raktáros

    • az áru átvétele és kezelése
    • áru kiadása és kiszállítása
    • készletfigyelés
    • rutinmunka a raktárban

  • Eladó

    • kommunikáció az ügyfelekkel
    • munka pénztárgéppel
    • ügyfélszolgálat
    • készpénzmentes és készpénzfizetések beszedése
    • szükség esetén az áruk rendszeres feltöltése
    • felelősség a termékárak helyes feltüntetése felett
    • részvétel a rendszeres leltározásban
    • a tisztaság és a rend fenntartása a munkahelyen

  • Segédmunkás

    • a kommunális és osztályozott hulladék elszállítása
    • hulladékgyűjtés és annak megsemmisítése
    • egyszerű kézi munka az utasításoknak megfelelően

  • A munkavégzés helye: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda (THERMALPARK DS Rt., Bősi út 237/38, 929 01 Dunaszerdahely)

    Munkavégzés kezdete: megállapodás alapján

    A munkaviszony típusa: alkalmi munkaszerződés