Karrier

Legyen a csapatunk tagja!

Érdeklődés esetén küldje el az életrajzát fényképpel és motivációs levéllel együtt az alábbi email címre: kariera@thermalpark.sk
További információval az állásinterjún

Szabad állások

  • Szállodaigazgató - Hotel Thermalpark***

    A munkavégzés helye: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda (THERMALPARK DS Rt., Bősi út 237/38, 929 01 Dunaszerdahely)
    Munkavégzés kezdete: ASAP
    A munkaviszony típusa: fő állás
    Felajánlott fizetés: 1500 EUR-tól BTT (tapasztalat és képesség függvényében)

    Főbb feladatok:
    • a 3 csillagos szálloda működésének megtervezése, vezetése, koordinálása és ellenőrzése
    • a szálloda gazdasági, pénzügyi és stratégiai tervének kidolgozása
    • a szálloda költségvetésének kidolgozása, teljesítése
    • a szálloda üzleti és marketing stratégiájának és tevékenységének megtervezése
    • rendezvényekkel és konferenciákkal kapcsolatos tevékenységek tervezése, szervezése, irányítása és felügyelete
    • dolgozók kiválasztásában való részvétel, munkatársak irányítása, motiválása és értékelése
    • szállodavendégek elégedettségének felmérése, szálloda minőségi szolgálatatásainak ellenőrzése
    Elvárásaink:
    • 3 év szállodavezetői tapasztalat
    • szlovák és magyar nyelv felsőfokú ismerete
    • angol vagy német nyelv középfokú ismerete
    • felhasználói szintű Excel és Word ismeret
    • konferenciaszervezési gyakorlat és kapcsolatok
    Amit kínálunk:
    • változatos, kihívásokkal teli munka
    • biztos és hosszútávú munkalehetőség
    • fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat
    • kiemelt bérezés tapasztalattól függően
    • motiváló béren kívüli juttatások

  • Brigádmunkák nyárra a THERMALPARKban

    Munkavégzés kezdete: megállapodás alapján
    A munkaviszony típusa: alkalmi munkaszerződés
    Felajánlott fizetés: 3, 580 €/ óra + hozzájárulások

    Munkakör:
    Úszómester:
    • a fürdőzők ellenőrzése és felügyelete
    • elsősegélynyújtás a látogatóknak
    • a szabályok betartásának felügyelete
    • a tisztaság és a rend fenntartása a fürdő területén

    Raktáros:
    • az áru átvétele és kezelése
    • áru kiadása és kiszállítása
    • készletfigyelés
    • rutinmunka a raktárban

    Eladó:
    • kommunikáció az ügyfelekkel
    • munka pénztárgéppel
    • ügyfélszolgálat
    • készpénzmentes és készpénzfizetések beszedése
    • szükség esetén az áruk rendszeres feltöltése
    • felelősség a termékárak helyes feltüntetése felett
    • részvétel a rendszeres leltározásban
    • a tisztaság és a rend fenntartása a munkahelyen

    Segédmunkás:
    • a kommunális és osztályozott hulladék elszállítása
    • hulladékgyűjtés és annak megsemmisítése
    • egyszerű kézi munka az utasításoknak megfelelően

    Munkavállalói kiváltságok:
    • munkavégzés egy állandó, stabil társaságnál
    • munkavégzés kellemes légkörben
    • vállalati étkeztetés

    Munkavállalói követelmények:
    – a pályázó minimális életkora: 18 év

    A megfelelő pályázó végzettsége:
    – középiskolai diák
    – középiskola érettségi nélkül
    – középiskola érettségivel
    – egyetemista/ főiskolai hallgató

    Nyelvi képességek
    Magyar nyelv – haladó
    Szlovák nyelv – haladó

    A személyiségjegyek és készségek előfeltételei:
    – felelősség
    – szorgalom
    – pontosság
    – fizikai erőnlét
    – időbeli rugalmasság (munkavégzés hétvégén is műszakokban)

  • Brigádmunka a Thermalparkban

    Szabad állások - brigád

  • Úszómester

  • Raktáros

  • Eladó

  • Segédmunkás

  • A munkavégzés helye: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda (THERMALPARK DS Rt., Bősi út 237/38, 929 01 Dunaszerdahely)