Kariéra

Staňte sa členom nášho tímu!

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s fotografiou a motivačný list na mailovú adresu: kariera@thermalpark.sk
Bližšie informácie poskytujeme na pohovore.

Voľné pracovné miesta

  • Riaditeľ/-ka Hotela Thermalpark***

    Miesto výkonu práce: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda
    Termín nástupu:  asap
    Druh pracovného pomeru: plný úväzok
    Ponúkaný plat: od 1500 EUR BTT (v závislosti od skúseností a znalostí)

    Náplň práce:
    • vedenie hotela, zabezpečenie chodu jeho prevádzky a nadpriemerného vyťaženia kapacít
    • zodpovednosť za prípravu a plnenie obchodných, investičných a finančných cieľov
    • príprava a kontrola rozpočtu hotela
    • zastrešovanie obchodno-marketingových aktivít
    • koordinácia všetkých činností hotela, vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami
    • podieľanie sa na výbere zamestnancov, kontrola práce zamestnancov, zodpovednosť za hodnotenie a motivovanie zamestnancov
    • podnecovanie a prínos návrhov na doplnenie a rozvoj produktov a služieb hotela
    • dohľad nad spokojnosťou hostí a dodržiavaním kvality poskytovaných služieb
    Požiadavky na zamestnanca:
    • 3 ročná skúsenosť na podobnej pozícií (vedenie hotela s 40+ izbami) a dobre vybudované kontakty (CK, obchodné spoločnosti, atď.)
    • znalosť slovenského aj maďarského jazyka slovom aj písmom
    • znalosť minimálne jedného ďalšieho cudzieho jazyka na komunikatívnej úrovni
    • pokročilá znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook)
    • komunikatívnosť a profesionálne vystupovanie
    • zodpovednosť a lojálnosť
    • sebaistota a vysoká profesionalita
    • ochota pracovať nad rámec bežných povinností
    Zamestnanecké výhody:
    • práca v stabilnej spoločnosti
    • práca v príjemnej atmosfére
    • zamestnanecká strava
    • zamestnanecké zľavy na produkty a služby THERMALPARKu DS
    • firemné akcie
    • školenia

  • Recepčná/ý v Hoteli Thermalpark***

    Termín nástupu: dohodou
    Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
    Ponúkaný plat: 739 EUR + 30% variabilná zložka mzdy

    • check in/out hostí
    • fakturácia
    • poskytovanie informácií hosťom (ohľadne wellness služieb, hotelových služieb, o miestnych udalostiach a pod.)
    • pohotové reakcie na požiadavky klientov, riešenie vzniknutých problémov a sťažností
    • práca s pokladňou
    • starostlivosť o čistotu a poriadok na recepcii
    • predaj a evidencia doplnkového sortimentu
    • hmotná zodpovednosť za finančné prostriedky a tovar
    • práca na zmeny (denné aj nočné)
    • predchádzajúce skúsenosti z hotela (recepcie) sú vítané
    • zamestnanecké zľavy na produkty a služby THERMALPARKU DS, a. s.
    • školenia
    Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou Požadované jazykové znalosti:
    • slovenský jazyk – expert
    • maďarský jazyk – expert
    • anglický jazyk – základy
    • nemecký jazyk – základy
    Počítačové znalosti: Microsoft Excel – základy Microsoft Word – základy Microsoft Outlook – základy Osobné predpoklady a zručnosti:
    • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a lojálnosť
    • vynikajúce komunikačné schopnosti
    • príjemné vystupovanie
    • zodpovedný a pozitívny prístup k práci
    • orientácia na hosťa

  • Brigády na leto v THERMALPARKu

    Voľné pracovné miesta - brigády

  • Plavčík/Plavčíčka

    • kontrola a dozor nad kúpajúcimi sa osobami
    • poskytnutie prvej pomoci návštevníkom
    • dohľad nad dodržiavaním pravidiel
    • udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch kúpaliska

  • Skladník

    • príjem a manipulácia s tovarom
    • výdaj a rozvoz tovaru
    • monitorovanie stavu zásob
    • bežné práce v sklade

  • Predavač/Predavačka

    • komunikácia so zákazníkmi
    • práca s pokladňou
    • obsluha zákazníkov
    • inkasovanie bezhotovostných a hotovostných platieb
    • pravidelné dopĺňanie tovaru podľa potreby
    • zodpovednosť za správne označenie cien produktov
    • podieľanie sa na pravidelných inventúrach
    • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

  • Pomocný pracovník

    • vývoz komunálneho a separovaného odpadu
    • odvoz a likvidácia odpadu
    • jednoduchá manuálna práca podľa pokynov

  • Miesto výkonu práce: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda

    Druh pracovného pomeru: dohoda o vykonaní práce

    Ponúkaný plat: od 3,580 EUR/hod + príplatky

    – práca v stabilnej spoločnosti

    – práca v príjemnej atmosfére

    – zamestnanecká strava

    – minimálny vek uchádzača: 18 rokov

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

    – študent strednej školy

    – stredoškolské bez maturity

    – stredoškolské s maturitou

    – študent vysokej školy

    Jazykové znalosti

    Maďarský jazyk – pokročilý

    Slovenský jazyk – pokročilý

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    – zodpovednosť

    – pracovitosť

    – precíznosť

    – fyzická zdatnosť

    – časová flexibilita (práca na zmeny aj počas víkendov)