Kariéra

Staňte sa členom nášho tímu!

V prípade záujmu pošlite životopis spolu s fotografiou a motivačný list na mailovú adresu: kariera@thermalpark.sk
Bližšie informácie poskytujeme na pohovore.

Voľné pracovné miesta

  • Recepčná/ý v Hoteli Thermalpark***

    Miesto výkonu práce: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda

    Termín nástupu: ASAP

    Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

    Ponúkaný plat: 1000 EUR BTT

    Náplň práce:
    • check in/out hostí
    • fakturácia
    • poskytovanie informácií hosťom (ohľadne wellness služieb, hotelových služieb, o miestnych udalostiach a pod.)
    • pohotové reakcie na požiadavky klientov, riešenie vzniknutých problémov a sťažností
    • práca s pokladňou
    • starostlivosť o čistotu a poriadok na recepcii
    • predaj a evidencia doplnkového sortimentu
    • hmotná zodpovednosť za finančné prostriedky a tovar
    • práca na zmeny (denné aj nočné)
    • predchádzajúce skúsenosti z hotela (recepcie) sú vítané
    Zamestnanecké výhody:
    • práca v stabilnej spoločnosti
    • práca v príjemnej atmosfére
    • zamestnanecká strava
    • zamestnanecké zľavy na produkty a služby THERMALPARKU DS, a. s.
    • firemné akcie
    • školenia
    Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

    Požadované jazykové znalosti:
    • slovenský jazyk – expert
    • maďarský jazyk – expert
    • anglický jazyk – základy
    • nemecký jazyk – základy
    Počítačové znalosti:

    Microsoft Excel – základy

    Microsoft Word – základy

    Microsoft Outlook – základy

    Osobné predpoklady a zručnosti:
    • spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť a lojálnosť
    • vynikajúce komunikačné schopnosti
    • príjemné vystupovanie
    • zodpovedný a pozitívny prístup k práci
    • orientácia na hosťa
    • znalosť práce s PC je podmienkou

  • Kuchár/-ka

    Miesto výkonu práce: THERMALPARK DS, a.s., Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda

    Ponúkaný plat: od 1300 EUR BTT (Výsledná mzda závisí od odborných znalostí a skúseností konkrétneho uchádzača.)

    • príprava ponúkaných jedál
    • dodržiavanie stanovených postupov prípravy jedál ako aj platnej legislatívy
    • dodržiavanie hygienických štandardov a čistoty na pracovisku

    • práca v stabilnej spoločnosti
    • práca v príjemnej atmosfére
    • zamestnanecké zľavy na produkty a služby THERMALPARKU DS, a.s.
    • možnosť kariérneho rozvoja
    • školenia

    Požadované vzdelanie:

    stredoškolské bez maturity
    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

    Maďarský jazyk – Expert (C2)

    Slovenský jazyk – Expert (C2)

    Prax na pozícii/ v oblasti:

    gastronómia

    Počet rokov praxe: 2

    Osobnostné predpoklady a zručnosti:

    • znalosť metodiky HACCP
    • skúsenosť s prácou s receptúrami
    • flexibilita
    • precíznosť
    • zodpovednosť

  • Technik/Údržbár

    Pracovný čas: po zaškolení práca na zmeny

    Ponúkaný plat (bruto): 1000 € – 1500 €

    Do našej úspešnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti hľadáme nového kolegu na pozíciu Technik/Údržbár. Staň sa aj ty členom nášho tímu! Pracuj v krásnom, modernom prostredí a využi bohatú škálu zamestnaneckých benefitov!

    • obsluha a údržba technologických zariadení prevádzky
    • prehliadka riadiacich systémov a vedenie ich evidencie
    • meranie a vyhodnocovanie parametrov elektrotechnických zariadení
    • kontrola a riadenie MaR systémov aquaparku
    • diagnostika porúch
    • výkon drobných opráv, operatívne riešenie vzniknutých problémov a požiadaviek

    Benefity:

    • vstupenky a zamestnanecké zľavy na služby Thermalparku
    • parkovanie zadarmo
    • príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)
    • životné poistenie
    • letné a vianočné bonusy
    • bonus za odporúčanie
    • prémie po odpracovaní určitého počtu rokov
    • kurzy a školenia

  • Brigády na leto v THERMALPARKu

    Voľné pracovné miesta - brigády

  • Plavčík/Plavčíčka

    • kontrola a dozor nad kúpajúcimi sa osobami
    • poskytnutie prvej pomoci návštevníkom
    • dohľad nad dodržiavaním pravidiel
    • udržiavanie čistoty a poriadku v priestoroch kúpaliska

  • Skladník

    • príjem a manipulácia s tovarom
    • výdaj a rozvoz tovaru
    • monitorovanie stavu zásob
    • bežné práce v sklade

  • Predavač/Predavačka

    • komunikácia so zákazníkmi
    • práca s pokladňou
    • obsluha zákazníkov
    • inkasovanie bezhotovostných a hotovostných platieb
    • pravidelné dopĺňanie tovaru podľa potreby
    • zodpovednosť za správne označenie cien produktov
    • podieľanie sa na pravidelných inventúrach
    • udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

  • Pomocný pracovník

    • vývoz komunálneho a separovaného odpadu
    • odvoz a likvidácia odpadu
    • jednoduchá manuálna práca podľa pokynov

  • Miesto výkonu práce: THERMALPARK DS, a. s., Gabčíkovská 237/38, 929 01 Dunajská Streda

    Termín nástupu: dohodou

    Druh pracovného pomeru: dohoda o vykonaní práce

    Ponúkaný plat: od 3,580 EUR/hod + príplatky

    – práca v stabilnej spoločnosti

    – práca v príjemnej atmosfére

    – zamestnanecká strava

    Požiadavky na zamestnanca:

    – minimálny vek uchádzača: 18 rokov

    Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

    – študent strednej školy

    – stredoškolské bez maturity

    – stredoškolské s maturitou

    – študent vysokej školy

    Jazykové znalosti

    Maďarský jazyk – pokročilý

    Slovenský jazyk – pokročilý

    Osobnostné predpoklady a zručnosti

    – zodpovednosť

    – pracovitosť

    – precíznosť

    – fyzická zdatnosť

    – časová flexibilita (práca na zmeny aj počas víkendov)