Masážne centrum

10:00 – 18:00
Po – Ne
od 15 Eur

Uniknite každodennému stresu a ponorte sa do sveta harmónie a pokoja. Nechajte sa rozmaznávať v našom masážnom centre radou masáží a procedúr, ktoré podporia vaše zdravie a duševnú pohodu.

Masáže

Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Zlepšuje taktiež prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Lady masáž

Jemná oddychová uvoľňujúca masáž celého tela. Doprevádzaná príjemnou hudbou, ktorá navodí tú správnu atmosféru. Masáž  pomôže pri uvoľnení tela, svalov, mysle, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a má upokojujúci účinok.

Masáž pre deti

Jemná masáž na uvoľnenie a upokojenie, ktorej cieľom je zrelaxovať a odstrániť svalové napätie po celodennej detskej aktivite (sedenie v škole, nosenie školskej tašky, preťaženie v športe). Chrbtica u maloletých je počas svojho vývoja mnohokrát veľmi preťažená a pre jej správny rast je masáž veľmi prospešná.

Manuálna lymfodrenážna masáž

Veľmi jemnou manuálnou masážnou technikou sa na povrchu tela aktivujú lymfatické cievky, čím sa spustí proces čistenia organizmu. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a na celkovú regeneráciu organizmu. Masážou sa zmierňujú opuchy a tzv. syndróm ťažkých nôh, zlepšuje sa metabolizmus a spevňuje podkožie.

Bankovanie

Stará, ale účinná metóda, ktorá vás zbaví bolestí chrbta, šije, posilní imunitu a rozprúdi krv. Ide o terapiu používanú na rozptýlenie stagnujúcej krvi a lymfy v tkanive. Používajú sa pri nej sklenené alebo plastové banky na vytvorenie podtlaku, pričom jemným ťahom krvi a tekutiny na povrch sa zlepší obeh a tok energie. Úspešne odstraňuje únavu, bolesti hlavy, a migrény, spazmatické svaly a blokády, astmu, tráviace ťažkosti aj celulitídu. Bankovanie má výrazný vplyv aj na čistenie organizmu od toxických látok usadených v stuhnutých svaloch. Po ich uvoľnení sa toxíny odplavujú z tela von a nastáva príjemný stav uvoľnenia a odľahčenia organizmu.

Prečítajte si viac o bankovaní TU.

Špeciálne procedúry

Hydromasážna posteľ VelusJet

Ide o relaxačnú masážnu posteľ, ktorá je naplnená vodou s teplotou 32-35°C. Pomocou dvoch vodných prúdov sa masíruje celé telo alebo časť tela. Masážna posteľ ponúka viacero možností na masírovanie, ktoré je možné kombinovať tak, aby bol účinok čo najväčší.

Terapeutické účinky hydromasáže: zvyšuje celkové prekrvenie, znižuje svalové napätie; napomáha lepšiemu vstrebávaniu kyslíka v cievnom riečisku; znižuje hladinu toxických látok v svaloch, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii; zvyšuje vyplavovanie endorfínov a zlepšuje tým psychickú pohodu; znižuje krvný tlak; zvyšuje kĺbovú hybnosť a flexibilitu.

Magnetoterapia BEMER

Magnetoterapia BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázovú rovnováhu a harmonizuje nervový systém. Dodáva telu energiu, aby sa mohli aktivovať prirodzené samoliečiace procesy, urýchľuje uzdravenie.

Ortopedická trakčná posteľ „Denevérpad“

Bola vyvinutá pre preventívne a liečebné využitie pri bolestiach a ochoreniach chrbta, chrbtice a pohybového systému. Trvalé jednostranné zaťaženie, či už v polohe v sede alebo v stoji, tak typické pre náš súčasný život, vedie postupne k preťaženiu a následne k poškodeniu preťažovaných častí tela: preťaženie žilného obehu dolných končatín, preťaženie platničiek, preťaženie bedrových kĺbov, preťaženie vnútorných orgánov /v polohe v sede/. Obrátená poloha na trakčnej lavici vyrovnáva tieto dôsledky preťaženia tým najprirodzenejším a najefektívnejším spôsobom.

Kyslíková terapia (Oxygenoterapia)

Kyslíková terapia predstavuje inhalovanie až 95% čistého kyslíka. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje sa regenerácia organizmu. K ďalším plusom kyslíkovej terapie patrí zlepšenie látkovej výmeny, posilnenie imunity, očista od toxínov a spomalenie procesu starnutia.

Terapia svetlom BIOPTRON

Klinicky overená a certifikovaná terapia svetlom BIOPTRON je určená na liečbu bolesti a zápalu. Preniká hlboko do tkanív, kde urýchľuje hojenie, výrazne znižuje zápaly a podporuje cirkuláciu krvi.