COVID-19 Aktuálne opatrenia

Vážení návštevníci!

Od 04.10.2021 je okres Dunajská Streda podľa stupňa ostražitosti COVID AUTOMATU-u zaradený do oranžovej farby.

V zmysle vyhlášky č. 240 §2 bod 3 g.) ÚVZ SR zo dňa 12. augusta 2021Z môže Thermalpark DS umožniť vstup iba osobám v režime OTP (očkovaní, testovaní a po prekonaní covid ochorenia).

Plne očkovaná osoba:

 • Osoba najmenej 14 dní po aplikácii druhej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s dvojdávkovou schémou;
 • Osoba najmenej 21 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19 s jednodávkovou schémou;
 • Osoba najmenej 14 dní po aplikácii prvej dávky očkovacej látky proti ochoreniu COVID-19, ak bola prvá dávka očkovania proti ochoreniu COVID-19 podaná v intervale do 180 dní od prekonania ochorenia COVID19;
 • Osoba do 12 rokov veku.

Testovaná osoba: 

Osoba, ktorá je schopná sa preukázať negatívnym výsledkom testu na ochorenie COVID-19 nie starším ako 72 hodín od odberu v prípade RT-PCR alebo LAMP testu alebo 48 hodín od odberu v prípade antigénového testu.

Osoba po prekonaní ochorenia COVID-19: 

Osoba prekonala ochorenie COVID-19 v období pred nie viac ako 180 dňami.

Dodržiavanie nasledovných opatrení zaručuje vám, aj našim zamestnancom bezpečné miesto na oddych a relax.

 • Na miestach kde sa zhromažďuje väčší počet ľudí napr. pred vstupom, pri pokladniach, pri bufetoch, sociálnych zariadeniach a pod. odporúčame prekrytie horných dýchacích ciest a dodržanie odstupov najmenej 2m medzi jednotlivcami alebo členmi skupín.
 • Pri vstupe a v celom areáli je povinná dezinfekcia rúk. Dezinfekčné antibakteriálne prostriedky nájdete označené a umiestnené v celom areáli.
 • Uprednostňujeme platbu kartou, aby sme eliminovali vzájomný kontakt
 • Na voľných oddychových plochách je odporúčané dodržiavanie odstupu medzi jednotlivcami alebo členmi skupín či domácností najmenej 2 m.

Prevádzkové opatrenia

 • Hygienické zariadenia musia byť vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami.
 • Zvýšená frekvencia dezinfekcie interiérov bude v pravidelných intervaloch, bude zvýšená aj dezinfekcia dotykových plôch prostriedkami s virucídnym účinkom.
 • Na základe usmernenia Úradu verejného zdravotníctva je zakázané prevádzkovať pitné fontány.

Hore uvedené opatrenia sú vypracované na základe vydaných opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR.

Často kladené otázky

Ktoré bazény a atrakcie sú v prevádzke? Prevádzku našich bazénov si viete preveriť TU. Tobogany fungujú v júni počas víkendov, v závislosti od počasia, od 1. júla do 31 augusta každý deň, v závislosti od počasia. Prevádzka jazera a vodných nemotorových vozidiel (vodné bicykle, kajaky a puddleboardy) začína 15. júna, v závislosti od počasia. Nový vodný zážitkový park Wibit , ktorý sa nachádza na jazere je v prevádzke od 24. júna. Cenník atrakcií nájdete TU.

Dá sa niekde najesť? V hlavnej budove funguje klimatizovaná reštaurácia s terasou, ktorá je momentálne otvorená denne v čase od 9:30 do 19:30 hod.

V hlavnej letnej sezóne sú vo vonkajšom areáli otvorené aj sezónne bufety.

Je možné objednať sa na masáže? Masážne centrum je otvorené každý deň, a to v čase od 10:00 do 18:00 hod. Na masáž je možné objednať sa vopred, a to mailom na masaze@thermalpark.sk alebo telefonicky na +421 905 489 565.

Funguje Saunový svet? Saunový svet je otvorený každý deň. V pracovné dni v čase od 13:00 do 20:30, počas víkendov a sviatkov v čase od 10:00 do 20:30.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok píšte na info@thermalpark.sk