COVID-19 Aktuálne opatrenia

Milí návštevníci!

S radosťou vám oznamujeme, že od 24. mája sme opäť otvorení!

Aktuálne opatrenia pre váš bezpečný oddych

Dodržiavanie nasledovných opatrení zaručuje vám, aj našim zamestnancom bezpečné miesto na oddych a relax.

 • Vstup do vnútorných priestorov Thermalparku je možný výlučne s prekrytými dýchacími cestami – platí to pre pokladne, spoločné priestory šatní a reštauráciu.  Toto nariadenie sa nevzťahuje na pobyt v bazénoch a v saunovom svete. Vo vonkajších priestoroch je nosenie rúška dobrovoľné.
 • Každá osoba využívajúca interiérové služby Thermalparku sa musí preukázať niektorým z nasledujúcich dokladov (táto povinnosť neplatí pre deti do 10 rokov a pre osoby využívajúce exteriérové služby Thermalparku):
  • Dokladom o negatívnom výsledku antigénového testu na ochorenie COVID-19 alebo negatívnym výsledkom RT-PCR testu na ochorenie COVID-19;
  • Dokladom, že spadáte medzi výnimky z testovania (napr. ak ste prekonali ochorenie COVID-19);
  • Dokladom o očkovaní.
 • Pri vstupe a v celom areáli je povinná dezinfekcia rúk. Dezinfekčné antibakteriálne prostriedky nájdete označené a umiestnené v celom areáli.
 • Uprednostňujeme platbu kartou, aby sme eliminovali vzájomný kontakt
 • Na voľných oddychových plochách musí byť zabezpečené dodržiavanie odstupu medzi jednotlivcami alebo členmi skupín či domácností najmenej 2 m.
Prevádzkové opatrenia

 • Hygienické zariadenia musia byť vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami.
 • Zvýšená frekvencia dezinfekcie interiérov bude v pravidelných intervaloch, bude zvýšená aj dezinfekcia dotykových plôch prostriedkami s virucídnym účinkom.
 • Nesmú fungovať pitné fontány.

Hore uvedené opatrenia sú vypracované na základe vydaných opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR.

Často kladené otázky

Ako to je s kapacitou? Maximálna povolená kapacita je 50% kapacity kúpaliska. Rezervácia vstupeniek nie je nutná, nakoľko kúpalisko aktuálne zďaleka nedosahuje túto kapacitu.

Ktoré bazény a atrakcie sú v prevádzke? Fungujú všetky vnútorné a vonkajšie bazény. Tobogany budú fungovať v druhej polovici júna, a to v závislosti od počasia.

Dá sa niekde najesť? V hlavnej budove funguje klimatizovaná reštaurácia s terasou, ktorá je momentálne otvorená denne v čase od 9:30 do 20:30 hod. Vo vonkajšom areáli postupne otvárajú svoje prevádzky sezónne bufety.

Je možné objednať sa na masáže? Masážne centrum je otvorené od utorka do nedele, a to v čase od 10:00 do 18:00 hod. Na masáž je možné objednať sa vopred, a to mailom na masaze@thermalpark.sk alebo telefonicky na +421 905 489 565.

Funguje Saunový svet? Saunový svet je otvorený každý pondelok, stredu, piatok a sobotu, v čase od 13:00 do 21:00 hod. Rezervácia termínu vopred nie je potrebná.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok píšte na info@thermalpark.sk