COVID-19 Aktuálne opatrenia

Aktuálne opatrenia pre obyvateľov Slovenska

Dodržiavanie nasledovných opatrení zaručuje vám, aj našim zamestnancom bezpečné miesto na oddych a relax.

 •  Pri vstupe nie je potrebné predložiť doklad o teste, alebo o vakcinácii na COVID 19.
 • Na miestach kde sa zhromažďuje väčší počet ľudí napr. pred vstupom, pri pokladniach, pri bufetoch, sociálnych zariadeniach a pod. odporúčame prekrytie horných dýchacích ciest a dodržanie odstupov najmenej 2m medzi jednotlivcami alebo členmi skupín.
 • Pri vstupe a v celom areáli je povinná dezinfekcia rúk. Dezinfekčné antibakteriálne prostriedky nájdete označené a umiestnené v celom areáli.
 • Uprednostňujeme platbu kartou, aby sme eliminovali vzájomný kontakt
 • Na voľných oddychových plochách je odporúčané dodržiavanie odstupu medzi jednotlivcami alebo členmi skupín či domácností najmenej 2 m.
Aktuálne opatrenia pre občanov prichádzajúcich na územie SR zo zahraničia

Pre občanov prichádzajúcich na Slovensko zo zahraničia je povolený vstup do areálu a ubytovacích zariadení Thermalparku DS pri nasledujúcich podmienkach:

 • Hosť je plne zaočkovaný
 • Hosť prekonal ochorenie Covid-19 nie dávnejšie ako 180 dní
 • Dieťa do 12 rokov spadá pod výnimku od opatrení

Viac informácií nájdete vo vyhláške 231 Úradu verejného zdravotníctva SR.

Prevádzkové opatrenia Thermalparku DS

 • Hygienické zariadenia musia byť vybavené tekutým mydlom a papierovými utierkami.
 • Zvýšená frekvencia dezinfekcie interiérov bude v pravidelných intervaloch, bude zvýšená aj dezinfekcia dotykových plôch prostriedkami s virucídnym účinkom.
 • Na základe usmernenia Úradu verejného zdravotníctva je zakázané prevádzkovať pitné fontány.

Hore uvedené opatrenia sú vypracované na základe vydaných opatrení Úradu verejného zdravotníctva SR.

Často kladené otázky

Ako to je s kapacitou? Kapacita kúpalísk v zelenej farbe COVID automatu je bez obmedzení.

Ktoré bazény a atrakcie sú v prevádzke? Fungujú všetky vnútorné a vonkajšie bazény. Tobogany fungujú v júni počas víkendov, v závislosti od počasia, od 1. júla do 31 augusta každý deň, v závislosti od počasia. Prevádzka jazera a vodných nemotorových vozidiel (vodné bicykle, kajaky a puddleboardy) začína 15. júna, v závislosti od počasia. Nový vodný zážitkový park Wibit , ktorý sa nachádza na jazere je v prevádzke od 24. júna. Cenník atrakcií nájdete TU.

Dá sa niekde najesť? V hlavnej budove funguje klimatizovaná reštaurácia s terasou, ktorá je momentálne otvorená denne v čase od 9:30 do 20:30 hod. Vo vonkajšom areáli sú otvorené aj sezónne bufety.

Je možné objednať sa na masáže? Masážne centrum je otvorené od utorka do nedele, a to v čase od 10:00 do 18:00 hod. Na masáž je možné objednať sa vopred, a to mailom na masaze@thermalpark.sk alebo telefonicky na +421 905 489 565.

Funguje Saunový svet? Saunový svet je otvorený každý pondelok, stredu, piatok a sobotu, v čase od 13:00 do 21:00 hod. Rezervácia termínu vopred nie je potrebná.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok píšte na info@thermalpark.sk