Gastro

Gastro v Thermalparku

K nezabudnuteľným zážitkom z kúpaliska patrí neodmysliteľne aj dobré jedlo. Dôležitou súčasťou rekreačného komplexu Thermalpark DS sú aj kvalitné gastro strediská. Thermalpark disponuje rôznymi druhmi gastro stredísk. V hlavnej budove sa nachádza klimatizovaná priestranná reštaurácia s terasou, ktorá poskytuje návštevníkom celodenné stravovacie služby počas celého roka. Reštaurácia je zameraná na sezonálnu lokálnu kuchyňu. V jej ponuke nájdete aj  rôzne studené a teplé nápoje, osviežujúce koktejly a chutné dezerty.

Otvorená je denne, v čase od 9:30 do 19:30 hod.

Reštaurácia zabezpečuje aj občerstvenie a coffee breaky do kongresovej sály Hotela Thermalpark***, ktorá slúži na rôzne kongresy, team buildingy a konferencie.

Počas letnej sezóny si v Thermalparku prídu na svoje aj milovníci kúpaliskových špecialít ako sú langoše, pečené ryby, klobásky či hamburgery. Naše langoše patria v širokom okolí medzi najlepšie. Tieto dobroty sa ponúkajú v sezónnych bufetoch, ktoré sú rozmiestnené po celom areáli. Deti potešia dobroty ako zemiakové špirály, varená kukurica, plnené waffle, palacinky, trdelník a zmrzliny od výmyslu sveta. Nájdete u nás zmrzlinu guličkovú, rolovanú, točenú, kôpkovú a samozrejme rôzne druhy nanukov. 

Obľúbené sú aj rôzne gastro akcie a festivaly, ktoré sa konajú najmä v letných mesiacoch na brehu jazera, ktorý sa tiež nachádza v areáli kúpaliska.

Na každom stredisku je možnosť zakúpiť si aj naše kúpeľné oblátky, ktoré nielen skvelo chutia, ale sú aj skvelým darčekom po návrate z dovolenky.

Vychutnajte si dovolenku naplno!