???

ČASTO KLADENÉ OTÁZKYKtoré bazény a atrakcie sú v prevádzke?

Fungujú všetky vnútorné a vonkajšie bazény okrem Talianskeho bazéna a Jacuzzi. Bazény však nesmú mať funkčné atrakcie, pri ktorých dochádza k tvorbe aerosólov - vodné chŕliče, vodné trisky a pod. Tobogany budú fungovať až koncom júna, a to v závislosti od počasia.Aké budú obmedzenia?

Vstup do THERMALPARKu je možný iba s rúškom. Pri vstupe sa každému návštevníkovi odmeria teplota a následne si musí dezinfikovať ruky. V zmysle nariadenia MZ SR je THERMALPARK povinný evidovať každého jedného návštevníka (meno, vek, tel. kontakt). Potrebné je dodržiavať odstup medzi jednotlivcami alebo členmi skupín či domácností najmenej 2 m. V súlade s nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva nemôžu v bazénoch fungovať atrakcie, pri ktorých dochádza k tvorbe aerosólov, čiže vodné chŕliče, vodné trisky a pod. Nemôžu sa ďalej používať sušiče rúk a sušiče na vlasy, pretože aj tie vytvárajú aerosól. K dispozícii nie sú ani pitné fontány. Vo vonkajšom areáli rúško nie je povinné.Ako to je s kapacitou?

Vzhľadom na dostatočné množstvo vodných (pribudlo jazero, ktoré sa sprístupnilo na kúpanie) a odpočinkových plôch v letnej sezóne budú obmedzené predovšetkým počty lehátok a skriniek, nakoľko sme povinní dodržiavať 2 m rozostupy. Keďže rozloha kúpaliska je rozsiahla a umožňuje dostatočný rozptyl návštevníkov, pravdepodobnosť uzavretia kúpaliska kvôli dosiahnutiu maximálnej kapacity je minimálna.Ako to vyzerá s obmedzeniami v bazéne, je stanovený maximálny počet návštevníkov v bazéne?

V zmysle vyhlášky MZ SR 308/2012 Z.z. sú kapacitné obmedzenia individuálne pre všetky bazény.Je možné objednať sa na masáže?

Masážne centrum bude istý čas fungovať iba na predbežné objednávky. Na masáž sa dá momentálne objednať buď mailom na masaze@thermalpark.sk alebo telefonicky na +421 905 489 565.Funguje Saunový svet?

Saunový svet neotvoríme počas celého leta.V prípade akýchkoľvek ďalších otázok píšte na info@thermalpark.sk

Prosím čakajte...