Sauna

Masáže a procedúry

Massage centrum Otevírací doba:

Pondělí - Neděle: 10:00 – 18:00


Kontakt:

+421 905 489 565

masaze@thermalpark.skUniknite každodennému stresu a ponorte sa do sveta harmónie a pokoja. Nechajte sa rozmaznávať v našom novootvorenom masážnom centre radou masáží a procedúr, ktoré podporia vaše zdravie a duševnú pohodu.


Klasická masáž

Klasická masáž patrí medzi najstaršie spôsoby vykonávania masáží. Pôsobením na mäkké časti tela masáž prináša človeku hĺbkové uvoľnenie, odstraňuje únavu, preťaženosť, svalové kŕče, obnovuje pohyblivosť stuhnutých a bolestivých svalov. Zlepšuje taktiež prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Pozitívne pôsobí proti stresu aj depresii a odbúrava napätie. Prináša človeku celkové fyzické uvoľnenie a psychickú vyrovnanosť.

Klasická masáž celého tela
45 min
23,00 €
60 min
30,00 €
Klasická masáž chrbta a šije
20 min
12,00 €
Klasická masáž chrbta a rúk
30 min
15,00 €
Klasická masáž chrbta a chodidiel
30 min
17,00 €
Klasická masáž nôh a chodidiel
30 min
15,00 €
Relaxačná masáž hlavy, tváre, šije a krku

Masírovaním hlavy, šije a tváre sa pozitívne rozprúdia emócie, uvoľňujú sa stuhnuté ramená a bolesti hlavy. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia.

20 min
12,00 €
Relaxačná olejová masáž

Relaxačná olejová masáž využíva švédske techniky v kombinácii s prírodnými olejmi s vôňou podľa vášho výberu. Je účinná pri zlepšovaní funkcie krvného obehu, zásobovaní tkanív kyslíkom, svalovej pružnosti a pri osviežovaní a regenerácii tela.

50 min
26,00 €
Výživná masáž kokosovým olejom

Masáž kokosovým olejom je veľmi príjemná relaxačná olejová masáž, pri ktorej sa používa prírodný kokosový olej. Táto výnimočná terapia dokonale uvoľní telo aj myseľ. Panenský kokosový olej je známy pre svoje blahodarné účinky na pleť. Pokožka bude po nej zamatovo jemná, pružná a zdravá. Prirodzená vôňa kokosových orechov je veľmi upokojujúca, pomáha znížiť stres a odstrániť duševnú únavu.

55 min
36,00 €
Manuálna Lymfodrenážna masáž

Veľmi jemnou manuálnou masážnou technikou sa na povrchu tela aktivujú lymfatické cievky, čím sa spustí proces čistenia organizmu. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a na celkovú regeneráciu organizmu. Masážou sa zmierňujú opuchy a tzv. syndróm ťažkých nôh, zlepšuje sa metabolizmus a spevňuje podkožie.

Lymfodrenážna masáž celého tela
60 min
32,00 €
Lymfodrenážna masáž dolných končatín
30 min
17,00 €
Lymfodrenážna masáž horných končatín
20 min
14,00 €
Čo by ste mali vedieť pred objednaním sa na masáž!

Masáž je výborným prostriedkom pre uvoľnenie stuhnutých svalov, ale zároveň i prostriedkom relaxačným. Prispieva k celkovej psychickej i fyzickej pohode a pomáha pri odstraňovaní chronických bolestí či bolesť zmierňuje a zbavuje nás niektorých chorôb.

Kedy sa masírovaniu vyhnúť:
Pri celkovom telesnom vyčerpaní
Pri zvýšenej teplote a prechladnutí
Pri infekčných a zápalových ochoreniach
Pri závažných krvácavých stavoch
Pri poraneniach brušnej dutiny
Pri plesňových ochoreniach kože
POZOR! V prípade ak trpíte nasledovnými ochoreniami, prosíme, aby ste na ne bezpodmienečne upozornili recepciu masážneho centra alebo priamo maséra:
Onkologické ochorenia
Tehotenstvo
Kŕčové žily
Choroby srdca a vysoký krvný tlak

Technika masáže sa upraví tak, aby sa váš stav nezhoršil, prípadne vám odporučíme vhodnejší druh terapie.

Špeciálne procedúry
Hydromasážna posteľ VelusJet

Ide o relaxačnú masážnu posteľ, ktorá je naplnená vodou s teplotou 32-35°C. Pomocou dvoch vodných prúdov sa masíruje celé telo alebo časť tela. Masážna posteľ ponúka viacero možností na masírovanie, ktoré je možné kombinovať tak, aby bol účinok čo najväčší.

Terapeutické účinky hydromasáže: zvyšuje celkové prekrvenie, znižuje svalové napätie; napomáha lepšiemu vstrebávaniu kyslíka v cievnom riečisku; znižuje hladinu toxických látok v svaloch, čo prispieva k rýchlejšej regenerácii; zvyšuje vyplavovanie endorfínov a zlepšuje tým psychickú pohodu; znižuje krvný tlak; zvyšuje kĺbovú hybnosť a flexibilitu.

15 min
15,00 €

Magnetoterapia BEMER

Magnetoterapia BEMER zlepšuje prekrvenie a okysličenie organizmu, posilňuje imunitu, upravuje acidobázovú rovnováhu a harmonizuje nervový systém. Dodáva telu energiu, aby sa mohli aktivovať prirodzené samoliečiacie procesy, urýchľuje uzdravenie.

Základná terapia /16 min./
3,00 €
Komplexná terapia /32 min./
6,00 €

Kyslíková terapia (Oxygenoterapia)

Kyslíková terapia predstavuje inhalovanie až 95% čistého kyslíka. Zvýšením dávky kyslíka tkanivám sa zlepšuje účinok obranných mechanizmov a urýchľuje sa regenerácia organizmu. K ďalším plusom kyslíkovej terapie patrí zlepšenie látkovej výmeny, posilnenie imunity, očista od toxínov a spomalenie procesu starnutia.

20 min
5,00 €
40 min
8,00 €

Morský parný kúpeľ

Morský kúpeľ je jemná a hustá aerosolová hmla , pôsobiaca na celé telo a inhalovanie treťohornej morskej vody starej cca. 60 miliónov rokov. Táto voda je považovaná za európske Mŕtve more. Je koncentrovaná, bez prísad a v prírodnom stave. Kúpeľ nie je vytváraný teplom, ale tlakom prefiltrovaného vzduchu a špeciálnou tryskou, preto obsahuje všetky minerálne látky a soli, ktoré sú vo vode obsiahnuté. Ich koncentrácia v morskom kúpeli mnohonásobne prevyšuje podiel minerálnych látok a solí vo vzduchu pri mori.

Vstup
Zadarmo
Klasszikus masszázs

A Klasszikus masszázs az alap gyógyterápiákhoz tartozik, kitűnő gyógyhatással rendelkezik. Javítja a vérkeringést és a nyirokrendszer működését, segít a testnek megszabadulni a méreganyagoktól és feszesíti a bőrt. Jótékonyan hat az idegrendszerre és az egész szervezetre is.

Klasszikus teljes testmasszázs
45 min
23,00 €
60 min
30,00 €
Klasszikus részmasszázs - hát
20 min
12,00 €
Klasszikus részmasszázs - hát és felső végtagok
30 min
15,00 €
Klasszikus részmasszázs - hát és alsó végtagok
30 min
17,00 €
Klasszikus részmasszázs – láb és talp
30 min
15,00 €
Relaxáló arc-, fej-, nyak- és váll masszázs

Ez a masszázsfajta magába foglalja a fej, az arc, a nyak, valamint a váll kezelését is. A masszázs levezeti az izomfeszültséget. Azokra az energiavonalakra hat, amelyek a vállak felső részétől lefelé futnak, ahol izomcsomók alakulhatnak ki. A rendszeresen alkalmazott fejmasszázs stimulálja a koponyakörnyéki idegvégződéseket, hatékony a fejfájás ellen, megszünteti a nyakmerevséget, valamint a fáradtságot.

20 min
12,00 €
Relaxáló olajos masszázs

A felhasznált aromatikus olajok fokozzák a masszázs nyugtató hatását, mind a bőrön keresztül felszívódva, mind az aroma belégzése által. A kezelés egész ideje alatt a lassú, finom mozdulatoké a főszerep, melyek oldják a stressz által okozott izomfeszültséget. Alkalmas az ízületek és szövetek merevségének csökkentésére, az izmok rugalmasságának fokozására, a vérkeringés javítására és a felhalmozódott feszültségek oldására.

50 min
26,00 €
Tápláló kókuszolajos masszázs

Egy kellemes relaxáló olajos maszázs mely során természetes kókusz olajat használunk. A kókuszolaj mély tápláló hatással bír, így lágy, puha és selymes érzést ad a bőrnek. Lágy masszázzsal ötvözve a bőr újjászületik és akár napokig tartó hidratáltságot eredményez.

55 min
36,00 €
Kézi nyirokmasszázs

A nyirokmasszázs egy speciális masszázsfajta, melynek hatására csökken a szöveti ödéma, élénkül a nyirokrendszer működése és fokozódik a vérkeringés. Ezáltal csökken a feszülés, a nyomás miatti fájdalom. Aktiválja az immunrendszert és a sejt-anyagcsere folyamatokat, fokozódik a salakanyagok felvétele a véráramba, elősegítve a meglévő gyulladások, sebek gyógyulását. Alacsony intenzitású, körkörös mozdulatokkal végzik.

Egész test
60 min
32,00 €
Alsó végtagok
30 min
17,00 €
Felső végtagok
20 min
14,00 €
Speciális kezelések
VelusJet Hidromasszázságy

A 32-35 C-os vízzel feltöltött speciális vízágy két vízsugarának segítségével kezeljük a beteg területeket, miközben a páciens a vízágyon lebeg. Ennek hatására az izomszövetek tökéletesen laza állapotban vannak. A terápia során így az izomzat ellazul, a vérkeringés felpezsdül, amely jelenően segíti a regenerációt. A kezelés alatt jelentős endorfin (boldogsághormon) felszabadulás történik, mely szintén jótékonyan hat a beteg idegrendszerére és kedélyállapotára is.

15 min
15,00 €

BEMER mágneses terápia

Egészségünk megőrzésének és a gyógyulási folyamatok működésének alapfeltétele a jó vérkeringés. Azonban az életkor előre haladtával és az egészségtelen életmód következtében a mikrokeringés folyamatosan gyengül. A BEMER terápia során néhány percen belül aktivizálódnak a test saját folyamatai, ez pedig végső soron a szervezet valamennyi funkciójának javulásához és harmonizálásához vezet.

Alap terápia/16 perc/
3,00 €
Komplex terápia /32 perc/
6,00 €

Oxigénterápia

Az oxigénterápia elsősorban a betegségmegelőzésre szolgál. Amikor nem szervi betegség okozta krónikus fáradtság, kedvetlenség, levertség, koncentrációzavarok, teljesítménycsökkenés lép fel, javasolt a rendszeres oxigénkezelés. Az egészség, a teljesítőképesség és a jó közérzet megóvásához szükséges elsősorban.

20 min
5,00 €
40 min
8,00 €

Tengeri párafürdő

A tengeri levegős kabinban sóaeroszolos terápia a sós víz porlasztásával történik, így a beáramoltatott levegő sórtartalma magasabb az intenzívebb hatás érdekében, valamint a beáramoltatott levegő a fejlett baktérium szűrőnek köszönhetően teljesen baktériummentes és tiszta.

Belépés
Ingyenes
Klasická masáž

Klasická masáž patří mezi nejstarší způsoby provádění masáží. Působením na měkké části těla masáž přináší člověku hloubkové uvolnění, odstraňuje únavu, přetížení, svalové křeče, obnovuje pohyblivost ztuhlých a bolestivých svalů. Zlepšuje také prokrvení pokožky, podkoží a svalů, podílí se na lepším vyplavování odpadních látek z organismu. Pozitivně působí proti stresu i depresi a odbourává napětí. Přináší člověku celkové fyzické uvolnění a psychickou vyrovnanost.

Klasická masáž celého těla
45 min
23,00 €
60 min
30,00 €
Klasická masáž zad a šíje
20 min
12,00 €
Klasická masáž zad a rukou
30 min
15,00 €
Klasická masáž zad a chodidel
30 min
17,00 €
Klasická masáž nohou a chodidel
30 min
15,00 €
Relaxační masáž hlavy, obličeje, šíje a krku

Masírováním hlavy, šíje a obličeje se pozitivně rozproudí emoce, uvolňují se ztuhlé ramena a bolesti hlavy. Blahodárně působí na mysl a duši a zbaví Vás vnitřního napětí.

20 min
12,00 €
Relaxační olejová masáž

Relaxační olejová masáž využívá švédskou techniku v kombinaci s přírodními oleji s vůní dle vašeho výběru (kokos, citrónová tráva, levandule). Její účinky zlepšují funkce krevního oběhu, okysličování tkání, svalovou pružnost a osvěží a zregenerují tělo.

50 min
26,00 €
Výživná masáž kokosovým olejom

Masáž kokosovým olejem je velmi příjemná relaxační olejová masáž, při které se používá přírodní kokosový olej. Tato výjimečná terapie dokonale uvolní tělo i mysl. Panenský kokosový olej je známý pro své blahodárné účinky na pleť. Pokožka bude po ní sametově jemná, pružná a zdravá. Přirozená vůně kokosových ořechů je velmi uklidňující, pomáhá snižovat stres a odstraňovat duševní únavu.

55 min
36,00 €
Manuálna Lymfodrenážní masáž

Velmi jemnou manuální masážní technikou se na povrchu těla aktivují lymfatické cívky, čímž se spustí proces čištění organismu. Příznivě působí na imunitní systém a na celkovou regeneraci organismu. Masáží se zmírňují otoky a tzv. syndrom těžkých nohou, zlepšuje metabolismus a zpevňuje podkoží.

Lymfodrenážní masáž celého těla
60 min
32,00 €
Lymfodrenážní masáž dolních končetin
30 min
17,00 €
Lymfodrenážní masáž horních končetin
20 min
14,00 €
Co byste měli vědět před objednáním se na masáž!

Masáž je výborným prostředkem pro uvolnění ztuhlých svalů, ale zároveň i prostředkem relaxačním. Přispívá k celkové psychické i fyzické pohodě a pomáhá při odstraňování chronických bolestí či bolest zmírňuje a zbavuje nás některých chorob.

Kdy se masírování vyhnout:
Při celkovém tělesném vyčerpání
Při zvýšené teplotě a nachlazení
Při infekčních a zánětlivých onemocněních
Při závažných krvácivých stavech
Při poraněních břišní dutiny
Při plísňových onemocněních kůže
POZOR! V případě pokud trpíte následujícími onemocněními, prosíme, abyste na ně bezpodmínečně upozornili recepci masážního centra nebo přímo maséra:
Onkologická onemocnění
Těhotenství
Křečové žíly
Nemoci srdce a vysoký krevní tlak

Technika masáže se upraví tak, aby se váš stav nezhoršil, případně vám doporučíme vhodnější druh terapie.

Speciální procedury
Hydromasážní postel VelusJet

Jde o relaxační masážní postel, která je naplněna vodou s teplotou 32-35 ° C. Pomocí dvou vodních proudů se masíruje celé tělo nebo část těla. Masážní postel nabízí několik možností na masírování, které lze kombinovat tak, aby byl účinek co největší. Terapeutické účinky hydromasáže: zvyšuje celkové prokrvení, snižuje svalové napětí; napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti; snižuje hladinu toxických látek ve svalech, což přispívá k rychlejší regeneraci; zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje tím psychickou pohodu; snižuje krevní tlak; zvyšuje kloubní hybnost a flexibilitu.

15 min
15,00 €

Magnetoterapia BEMER

Magnetoterapie BEMER zlepšuje prokrvení a okysličení organismu, posiluje imunitu, upravuje acidobazickou rovnováhu a harmonizuje nervový systém. Dodává tělu energii, aby se mohly aktivovat přirozené samoléčící procesy, urychluje uzdravení.

Základní terapie /16 min./
3,00 €
Komplexní terapie /32 min./
6,00 €

Kyslíková terapie (Oxygenoterapie)

Kyslíková terapie představuje inhalování až 95 % čistého kyslíku. Zvýšením dávky kyslíku tkáním se zlepšuje účinek obranných mechanizmů a urychluje se regenerace organizmu. K dalším výhodám kyslíkové terapie patří zlepšení látkové výměny, posílení imunity, detoxikace a zpomalení procesu stárnutí.

20 min
5,00 €
40 min
8,00 €

Mořský parní lázeň

Morský kúpeľ je jemná a hustá aerosolová hmla , pôsobiaca na celé telo a inhalovanie treťohornej morskej vody starej cca. 60 miliónov rokov. Táto voda je považovaná za európske Mŕtve more. Je koncentrovaná, bez prísad a v prírodnom stave. Kúpeľ nie je vytváraný teplom, ale tlakom prefiltrovaného vzduchu a špeciálnou tryskou, preto obsahuje všetky minerálne látky a soli, ktoré sú vo vode obsiahnuté. Ich koncentrácia v morskom kúpeli mnohonásobne prevyšuje podiel minerálnych látok a solí vo vzduchu pri mori.

Vstup
Zadarmo


CLASSIC MASSAGES

Classic massage is one of the oldest methods of massages. Being applied to the soft parts of the body, the massage brings the person deep relaxation, removes tiredness, burden, muscle cramps, restores the mobility of stiff and painful muscles. It improves the blood flow of the skin, subcutis and muscles, contributes to better drainage of waste substances from the body. It also has a positive effect on stress and depression and reduces tension. It brings total physical relief and mental balance to man.

CLASSIC FULL BODY MASSAGE
45 min
23,00 €
60 min
30,00 €
CLASSIC BACK AND BACK OF THE NECK MASSAGE
20 min
12,00 €
CLASSIC BACK AND HAND MASSAGE
30 min
15,00 €
CLASSIC BACK AND FOOT MASSAGE
30 min
17,00 €
CLASSIC LEG AND FOOT MASSAGE
30 min
15,00 €
RELAXING HEAD, FACE, BACKS OF THE NECK AND NECK MASSAGE

Massaging the head, beck of the neck and face positive emotions are intensified, stiffened shoulders and headaches are relieved. It is beneficial for mind and soul and removes inner tension.

20 min
12,00 €
RELAXING OIL MASSAGE

Relaxing oil massage uses Swedish techniques combined with natural oils with the scent of your choice (coconut, lemongrass, lavender). It is effective in improving the function of blood circulation, supplying the tissues with oxygen, muscle flexibility, and refreshing and regenerating the body.

50 min
26,00 €
NOURISHING COCONUT OIL MASSAGE

Coconut massage is a very pleasant relaxing oil massage that uses natural coconut oil. This exceptional therapy perfectly relaxes the body and mind. Virgin coconut oil is known for its beneficial effects on skin. After use of coconut oil, the skin is velvety soft, flexible and healthy. The natural cent of coconuts is very soothing, helps to reduce stress and eliminate mental tiredness.

55 min
36,00 €
MANUAL LYMPHATIC DRAINAGE

Manual Lymphatic Drainage is an unique, gentle type of skin massage technique that promotes lymph to drain out of a limb into an area that drains normally. It is mainly used for lymphoedema. In addition to improving lymphatic circulation, manual lymphatic drainage also increases blood flow in deep and superficial veins.

Full body
60 min
32,00 €
Legs
30 min
17,00 €
Arms
20 min
14,00 €
PROCEDURES
HHYDRO-MASSAGE BED VELUSJET

It is a relaxing massage bed that is filled with water of a temperature of 32-35°C. Using two water streams, the entire body or part of the body is massaged. The massage bed offers several massage options, which can be combined to maximize the effect.

Therapeutic effects of hydro-massage: increases the total blood flow, reduces muscle tension; helps better absorption of oxygen in the vascular system; reduces the level of toxic substances in muscles, which contributes to faster regeneration; increases the release of endorphins that improve mental well-being; reduces blood pressure; increases joint mobility and flexibility.

15 min
15,00 €

MAGNETO-THERAPY BEMER

Magneto-therapy BEMER improves blood circulation and oxygenation of the body, strengthens immunity, regulates acid-base balance and harmonizes the nervous system. It delivers energy to enable natural self-healing processes of the body and accelerates healing.

Basic therapy /16 min./
3,00 €
Complex therapy /32 min./
6,00 €

OXYGEN THERAPY

Oxygen therapy involves inhaling of up to 95% pure oxygen. Increasing the dose of oxygen for tissues it improves the effect of defensive mechanisms and accelerate the regeneration of the body. Additional benefits of oxygen therapy include improvement of metabolism, strengthening of immunity, cleansing toxins and slowing the aging process.

20 min
5,00 €
40 min
8,00 €

SEA STEAM BATH

Sea bath is a fine and dense aerosol mist that acts on the whole body and inhalation of Palaeozoic sea water circa 60 million years old. This water is considered a European Dead Sea. It is concentrated, free of additives and in its natural state. The bath is not created by heat but the pressure of filtered air and special nozzle, therefore it contains all minerals and salts that are in the water. Their concentration in the sea bath many times exceeds the proportion of minerals and salts in the air at the sea.

Vstup
Zadarmo
Prosím čekejte...